0

Regulamin zakupów

Regulamin zakupów

Informacje ogólne

 1. Niniejszy regulamin określa warunki oraz możliwości dokonywania zakupów na Platformie sprzedażowej B2B dostępnej na stronie internetowej WWW.SIMPLEX-HURTOWNIA.PL, prowadzonej przez Europe Simpleks Hurtownia Sp. z o.o. sp.k., ul. Juliana Smulikowskiego nr 1/3 lok. 304, 00-389 Warszawa, NIP: 5252819848, REGON: 385877160.

Regulamin zawiera również postanowienia regulujące dostawę produktów dostępnych w ofercie platformy sprzedażowej.

Dla ułatwienia wprowadza się określenia:

Platforma sprzedażowa B2B – zwana również „platformą”.

Minimum logistyczne – usługa darmowej dostawy, realizowana po przekroczeniu indywidualnego progu wartości zamówienia. Dotyczy tylko przesyłek wysyłanych spedytorem podstawowym.

 • Produktami oferowanymi na platformie sprzedażowej B2B pod adresem WWW.SIMPLEX-HURTOWNIA.PL są wszelkiego rodzaju akcesoria GSM (etui, ładowarki, kable, adaptery, słuchawki, karty pamięci, holdery samochodowe i rowerowe oraz zabezpieczenia ekranu – z wyłączeniem baterii oraz części serwisowych)
 • Europe Simpleks Hurtownia Sp. z o.o. sp.k. oświadcza, iż jest właścicielem produktów dostępnych na platformie sprzedaży.

1.3.Dokonywać zakupów na platformie sprzedażowej B2B dostępnej pod adresem WWW.SIMPLEX-HURTOWNIA.PL mogą dokonywać klienci, po uprzednim zarejestrowaniu się.

1.2. Rejestracji można dokonać poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego, znajdującego się pod adresem: ……………………………

1.3. Wszelkie informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się w zakładce – Polityka prywatności.

 1. Zamówienia składać można:
 • Telefonicznie, pod nr tel:

– 518 433 485

– 500 756 034

 1. Ceny produktów (w zależności od wybranych ustawień Kontrahenta: netto lub brutto zawierające podatek VAT 23%) prezentowane na Platformie sprzedażowej są widoczne dla zarejestrowanych Kontrahentów po wcześniejszym zalogowaniu się na stronie.
 2. Na zakupiony towar Kontrahent otrzymuje fakturę VAT lub paragon. Wszystkim Klientom posiadającym numer NIP wystawiamy fakturę VAT. W przypadku chęci otrzymania paragonu, kontrahent powinien zgłosić stosowną informację opiekunowi handlowemu, wysyłając wiadomość e-mail lub dodając krótki komunikat w uwagach do zamówienia.

Koszty wysyłek realizowanych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej

 1. Koszty wysyłki przy zamówieniach składanych zarówno za pośrednictwem platformy sprzedażowej B2B, jak również bezpośrednio u handlowca, wynoszą:

– dla zamówień do 250 PLN/netto:

20 zł – przedpłata

23 zł – pobranie

25 zł – dostawa w sobotę

– dla zamówień powyżej 250 zł:

Dostawa gratis

 1. W przypadku wysyłek zagranicznych koszty przesyłki są indywidualnie ustalane z Klientem w zależności od kraju jego rezydencji lub adresu wysyłkowego.
 2. Próg minimum logistycznego może być ustalony indywidualnie dla kontrahenta.
 3. Minimum logistyczne wyliczane jest proporcjonalnie do udziału poszczególnych kategorii produktowych w zamówieniu, chyba że indywidualne zapisy w umowie z kontrahentem stanowią inaczej.

Postanowienia dodatkowe

 1. Wszelkie informacje dotyczące warunków i procedur reklamacyjnych, dostępne są w zakładce – Reklamacje i zwroty
 2. W związku z charakterem prowadzonej sprzedaży, w przypadku zamówienia towaru przez inny podmiot prowadzący działalność gospodarczą, Kontrahent nie ma możliwości skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, chyba, że postanowienia umów zawartych indywidualnie z Kontrahentem stanowią inaczej.
 3. Mimo dołożenia należytych starań Europe Simpleks Hurtownia Sp. z o.o. sp.k., nie jest w stanie zagwarantować, że publikowane dane techniczne, opisy, zdjęcia i specyfikacje produktów widocznych w sklepie nie zawierają uchybień i błędów. Ewentualne niezgodności nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń ze strony Kontrahenta.

 Postanowienia końcowe

 1. Niniejszy regulamin obowiązuje od dnia 18.11.2019 roku.
 2. Europe Simpleks Hurtownia Sp. z o.o. sp.k. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie bez konieczności podania konkretnej przyczyny. Wprowadzone zmiany stają się obowiązującymi od momentu opublikowania ich na stronie sklep.telforceone.pl w zakładce Regulamin.
 3. W przypadku pytań lub niejasności dotyczących regulaminu ewentualne uwagi należy przesyłać na adres: biuro@simplex-hurtownia.pl